Паркетный Мир

Паркетный Мир

Магазин (предприятие)

«Паркетний світ» — провідна мережа салонів-магазинів з продажу паркетної продукції. На сьогоднішній день 17 салонів-магазинів в чотирнадцяти обласних центрах по всій Україні представляють єдину торгівельну мережу, якій немає рівних.

Більше, ніж 5000 найменувань продукції провідних вітчизняних і найкращих закордонних виробників складають асортимент, здатний вгодити побажанням навіть найбільш вимогливого покупця:

  • традиційні види паркету: планковий паркет, масивна дошка, художній та палацовий паркет;
  • сучасні види покриття для підлоги: тришарова та двошарова паркетна дошка, екзотичний паркет, ламінований паркет, пробковий паркет, linett-підлога, плитка Celenio;
  • широкий спектр паркетної хімії та супутніх товарів.

«Паркетний світ» представляє дійсно якісну продукцію, яка пройшла тестування відповідно до українських та міжнародних стандартів.

Будучи прямим й ексклюзивним постачальником, наша компанія робить все для того, щоби продукція провідних виробників була доступна вітчизняному покупцю. ІнексУкрПаркет, HARO, Topstyle, Waldkrone, Mazzonetto, Berthold, Giant, Primewood, Bosco Exotico, FN, SLC, Arboritec – і це далеко не весь список провідних вітчизняних і зарубіжних виробників, з якими співпрацює «Паркетний світ».

Наша мережа надає весь комплект послуг зі створення красивої та бездоганної підлоги: від розробки індивідуального дизайн-проекту і безкоштовного виїзду консультанта на об’єкт, до укладки паркету «під ключ» і догляду за покриттям. Ви можете буди впевнені, ми прагнемо задовольнити кожне побажання клієнта і привнести в його дім разом з природною красою паркетної підлоги, майстерність рук людини.

Широкий асортимент, якісна продукція та прийнятні ціни розширяють можливості придбання покриття для підлоги зі своєю індивідуальною природою і характером, котрий у кожного покриття свій, як і у людини.

Стабільність – наша перевага!

Мережа салонів-магазинів «Паркетний світ»


Адрес: Украина, Киев , Коминтерна ул, 28
Телефоны: (044) 536-11-11 - Georgiy
0672349233 - Georgiy
E-mail:

Все статьи

Статьи

Купить паркет или купить паркетную доску? Выбор не из легких. Мы расскажем вам о том, на что необходимо обратить внимание при покупке. Купить паркет — массивную доску…

Можно сколь угодно долго говорить о природной неповторимости структуры дерева, внутренней теплоте и изысканности рисунка изготовленных из него напольных покрытий,…Форум площадки:

На форуме площадки ещё не создана ни одна тема. Если Вы хотите добавить тему на форуме, нажмите на кнопку.
Для того, чтобы создать тему на форуме, необходимо авторизироваться или зарегистрироваться на сайте.

Отзывы:

Всего отзывов: 0. Положительных - 0, негативных - 0.
    Для того, чтобы оставить свой отзыв, необходимо авторизироваться или зарегистрироваться на сайте.

     

    Общая информация